Kentplus Ataşehir

Yaşam kalitesine önem verenler için “Plus” konseptiyle inşaa edilen KentPlus Ataşehir, Batı Ataşehir’de yer alıyor.

Plus konseptiyle hayata geçirilen Kentplus Ataşehir’de, 24 saat güvenlik sistemi ve uygulanan tünel kalıp teknolojisiyle hem site sakinlerinin hem de dairelerinin güvenliği en üst seviyede düşünülmüş.

KentPluslılara özel bir yaşam alanı sunmak için her detayın projelendirildiği KentPlus Ataşehir’de, çocuklarınızın nereden servise binip nerede inecekleri bile planlandı. Farklı büyüklükteki daire seçenekleri ve fonksiyonel çözümleriyle beklentileri maksimum düzeyde karşılamaya hazırlanan KentPlus Ataşehir; toplam 121.000 m² (yollar hariç) alan üzerinde 6 ayrı site olarak yükseliyor.

Kentplus Ataşehir

Kentplus Ataşehir

Yaşam kalitesini artırmak isteyenler için projelendirilen sosyal tesisler de beklentinin üzerinde hazırlanmış. Her sitede açık ve kapalı otopark, site genelinde yer alacak açık yüzme havuzları, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları, koşu/yürüyüş parkuru, mini futbol sahası, kay kay alanları gibi bir çok sosyal tesis imkanları ile KentPlus Ataşehir örnek bir yaşam merkezi.

Bünyesinde yer alan; kapalı yüzme havuzu, cafe&restaurant, squash, fitness, güzellik merkezi, solarium, sauna, buhar odası ve Türk hamamıyla bay ve bayanların gözde mekanı oldu. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da karşılamak için açık oyun parklarının yanısıra kapalı oyun alanlarının da yer alacağı KentPlus Ataşehir’de, market, eczane, kuaför, kuru temizleme, şarküteri, restaurant, banka şubesi gibi imkanların yer aldığı Alışveriş Merkezi, KentPluslıların tüm ihtiyaçlarını site dışına çıkmadan karşılamaları için özenle planlanmış.