Varyap Meridian

Türkiye’nin yeni finans merkezi, Ataşehir’in son büyük arsasında yükselen Varyap Meridian, toplam 374.000 m2 inşaat alanına sahip bir gayrimenkul projesidir.

Kat sayısı 20 ile 61 arasında değişen 5 blokta, 1.500 konuttan meydana gelmiştir. Varyap Meridian projesinde stüdyo daireden 5+1’e, 40 m2’den başlayıp 200 m2’nin üzerine çıkan 450 farklı daire tipi bulunmaktadır. Ancak Varyap Meridian’de herkes, oturduğu daireden fazlasına, binlerce metrekarelik ortak kullanım ve yeşil alana da sahiptir.

Varyap Meridian

Varyap Meridian

Farklı uluslardan 150 kişilik bir ekibin çalışmasıyla yükselen, İstanbul’un tarihi yarımadasına ve siluetine gönderme yapan bu eşsiz tasarım, teknolojik alt ve üst yapısı ile de İstanbul’un en seçkin gayrimenkul projesi ve markası oldu.

Varyap Meridian, geniş lobileri, ortak kullanım alanları, kapalı ve açık havuzları dışında, geniş rekreasyon alanlarıyla sizi satın aldığınız kadar metrekareye hapsetmez. Aksine, diğer seçkin komşularınızla birlikte sizi hayatın tam içine davet eder.

İsterseniz Varyap Meridian’deki konutunuzu sadece uyumak için bile kullanabilirsiniz. Çünkü binaların girişinde yer alan lobi alanları tüm sosyal ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde tasarlanmıştır. Komşu ve dostlarınızla yapacağınız sohbetler, okuma ve tv alanınız, sıcak bir fincan kahve veya küçük atıştırmalıklar her zaman bir adım ötenizdedir. Varyap Meridian, hayatı merkeze alan tasarım anlayışı ile yaşam anlayışınızı tümüyle değiştirmeye odaklanmıştır.

Varyap Meridian, Batı Ataşehir Bölgesi’nde, İstanbul Finans Merkezi’nin tam karşısında yer almaktadır.

E5 ve TEM otoyollarının kesişim noktasında yer alan Varyap Meridian, hem şehiriçi hem de şehirlerarası erişim açısından önemli bir noktada ve bağlantı yolundan direkt ulaşılabilecek kavşak düzenlemesine sahip bir mevkide bulunmaktadır.

VARYAP MERIDIAN, Istanbul Atatürk Havalimanı’na 32 km, Bağdat Caddesi’ne 6 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 29 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 9 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise sadece 14 km uzaklıktadır.
Aşağıdaki videoda Varyap Meridian’da bulunan kiralık bir stüdyo dairenin videosunu izleyebilirsiniz.

Eğer siz de Varyap Meridian’da kiralık daire veya iş yeri arıyorsanız  0 532 792 9786 GSM hattımdan bana ulaşabilirsiniz.